Усе про незамерзайку: як підібрати зимовий омивач скла?

Узимку увага кожного автомобіліста до свого залізного коня зростає. Адже саме в цей час з'являється безліч проблем. Зокрема, це обмерзання на склі. Впоратися з цією проблемою допомагає омивач скла. Його придбання настільки ж необхідне, як заміна гуми або акумулятора.

Підібрати омивач скла зимовий не так легко, як може здатися на перший погляд. Не кожен омивач підійде для вашого авто. Не варто піддаватися бажанню бездумно заощадити і купувати найдешевшу «незамерзайку». Адже це може призвести до небезпечних ситуацій на дорозі.

Як вибрати омивач скла?

• Враховуємо сезонність: зимові омивачі скла розраховані на температуру від -20 і нижче, літні - від +4 і вище, всесезонні. До складу зимового омивача скла обов'язково входить спирт.
• Температура кристалізації (-20, -30, -40, -50).
• Хімічний склад незамерзаючої рідини - обов'язково звертайте увагу на цей параметр, якщо дбаєте про своє здоров'я.
• Готовий розчин або концентрат - існують готові омиваючі рідини, також є концентровані. У деякі з них доданий антистатик, завдяки чому до них менше прилипає пил і бруд. Готовий розчин можна відразу заливати в бачок омивача, а концентрований потрібно розбавити дистильованою водою.
• Основа - бувають омивачі на основі метанолу, етанолу та ізопропанолу. Найбільш дешеві - метанолові омивачі. Але вони і найбільш шкідливі, оскільки під час використання може статися отруєння парами метанолу. Етанолові омивачі абсолютно нешкідливі і прекрасно справляються з відмиванням скла. Ізопропанолові омивачі не тільки очищають скло, але і покращують роботу насоса омивательної системи.
• Тара для омивача - як не дивно, цей параметр також має значення. Вибираючи омивач скла, приділіть увагу упаковці. Вона повинна бути зроблена з якісної міцної пластмаси. На ній повинна бути етикетка, на якій вказано термін виготовлення і виробник.
• Виробник - сучасний ринок пропонує безліч варіантів продукції від різних виробників. Деякі навіть готують незамерзайку самі. Якщо ви бажаєте отримати якісний продукт за невелику ціну, зверніть увагу на омивачі виробництва компанії "Кратос".

Купити зимові омивачі скла оптом ви можете на нашому сайті з доставкою по всій території України. Гарантуємо оперативність і високу якість продукції!