Розморожувач стікла: врятує в будь-який мороз!

Кожному власнику авто знайома проблема з обмерзанням взимку. Уся справа в тому, що в салоні температура набагато вища, ніж на вулиці. Сніг тане і з охолодженням вікна поступово замерзають, перетворюючись в крижану кірку. І якщо змінити погодні умови нам не під силу, то запропонувати ефективне рішення проблеми можна! Деякі вибирають скло з підігрівом, яке має спеціальні доповнення: блок розжарювання і реле. Але таке рішення далеко не кожному по кишені. Саме тому ми пропонуємо інший варіант. І це, звичайно ж, розморожувач скла - незамінний засіб для зимової експлуатації авто.

Як діє розморожувач скла?

Розморожувач перетворює лід в снігову кашку, яка легко видаляється автомобільною щіткою. Засіб дбайливо очищає скло та інші поверхні автомобіля від обмерзання. Він якісно і швидко створює для водія необхідний огляд і ясну видимість, захищає двірники, ущільнювачі на вікнах і дверях, а також прокладки від швидкого зносу.

Усі засоби для розмороження поділяються на флакони для впорскування та аерозолі. Другі більш зручні в застосуванні, але не дуже компактні.

Де купити розморожувач скла?

Не всі розморожувачі однаково хороші. Одні досить нанести один раз, інші - кілька разів для досягнення оптимального ефекту. Вони швидко витратяться, а це не дуже економно. Якісні розморожувачі з високою концентрацією розморожування речовини ви знайдете на нашому сайті. Зокрема, це засіб для розморожування скла ТМ LedoCool - економний і ефективний засіб, який оцінить кожен автомобіліст.

На нашому сайті ви завжди можете купитити рідину для розморожування стікла за оптимальною ціною. Ми здійснюємо поставки безпосередньо від виробників і можемо гарантувати доступну вартість, а також високу якість. Ми здійснюємо поставку товару як власним, так і найманим транспортом. Експортуємо продукцію в країни СНД і Європи. Ми співпрацюємо з такими торговими мережами як ЗАТ Фуршет, Велика Кишеня, Амстор, Fozzy Group, X5 Retail Group, Екомаркет, АТБ-Маркет, Novus, LeroyMerlin, азс ОККО, КЛО, ТНК, WOG, Блискавка і багатьма іншими.

Розморожувач скла - незамінний засіб по догляду за вашим автомобілем. Замовляйте розморожувачі стікла оптом вже зараз за доступними цінами! Гарантуємо оперативність доставки в будь-яку точку України.