Засоби для розпалювання: багаття за лічені хвилини!

Хто з нас не любить пікніки? У вільний час за містом дуже захоплююче. Але воно навряд чи буде повноцінним без багаття з приготуванням смачних і ароматних шашликів. А для того, щоб не витрачати багато часу на те, щоб розвести багаття, краще купити спеціальний засіб для розпалювання. Із ним ви заощадите масу часу і зможете провести його за розвагами і спілкуванням з друзями.

Засоби для розпалювання забезпечать вам яскраве багаття за кілька хвилин. Ви зможете розпалити багаття без особливих зусиль навіть в сиру і вітряну погоду. Розпалювачі можуть використовуватися на вулиці і в приміщенні для розпалювання деревної продукції, вугілля та торфу в камінах, грилях або мангалі.

Який розпалювач вибрати?

Великий вибір засобів для розпалювання представлений на нашому сайті. Зокрема, радимо звернути увагу на гель для фондю TM LEDOCOOL. Він створений спеціально для приготування на фондю. Під час згоряння гелю ви не відчуєте жодних сторонніх запахів, він абсолютно безпечний і не токсичний. Підтримується стійке полум'я протягом усього часу горіння.

Розпалювач для вугілля TM LEDOCOOL з дозатором - засіб, дуже зручний у використанні. Ви зможете легко контролювати витрату рідини. Використовується для вугілля з твердих порід або фруктової деревини, ним розпалюють дрова, паливні брикети. Може використовуватися для розпалювання вугілля і дров у мангалі, барбекю, камінів.

Також необхідно згадати паливо для біокамінів TM LEDOCOOL. При його використанні не утворюються шкідливі продукти горіння. Використовуючи засіб, ви можете бути впевнені, що в приміщенні не утворюється ніяких неприємних запахів. Після застосування палива не залишається слідів гару або сажі.

Чудовий варіант - сухе пальне в тубусі, яке застосовується для розпалювання вугілля, деревини в мангалі, барбекю або камінах. Воно чудово підходить для використання в походах (добре підходить для багаття) або туристичних прогулянках. Сухе пальне в вигляді таблеток дуже економічне, вистачає 3-4 таблетки для розпалювання вугілля більше 2 кілограм.

Купити засоби для розпалювання оптом ви можете за дуже доступними цінами. Ми здійснюємо прямі поставки від виробників. Завжди в наявності - великий вибір розпалювачів та іншої продукції. Доставка здійснюється в оперативні терміни по всій Україні.

Щоб купити рідину для розпалювання оптом, зробіть замовлення на сайті або зв'яжіться з менеджерами за контактними телефонами. Ми раді запропонувати вам вигідні умови придбання продукції та оперативні терміни доставки.